1pc D150F900 Reflector Telescope Spherical Primary Mirror & 35mm Secondary Mirror - Astronomical Telescope Accessories(D150F900+35mm)
URZM
  • Order within 19 hours and 28 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 150mm spherical primary mirror with a 900mm focal length, perfect for enhancing your DIY telescope experience.
  • Includes a 35mm elliptical secondary mirror, devised for optimal light reflection and image clarity in astronomical observations.
Shipping and Returns