1pc D150F900 Reflector Astronomical Telescope Spherical Primary Mirror & 35mm Secondary Mirror - DIY Telescope Accessories(Primary Mirror D150F900)
XAOJSUN
  • Order within 18 hours and 28 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 150mm spherical primary mirror with a 900mm focal length for enhanced astronomical viewing.
  • Includes a 35mm elliptical secondary mirror, aluminum plated for durability and optimal light reflection.
Shipping and Returns