1pc D150F750 Reflector Astronomical Telescope Spherical Primary Mirror & 35mm Secondary Mirror - DIY Telescope Accessories(Secondary Mirror 35mm)
EJUANDIE
  • Order within 18 hours and 28 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • D150F750 spherical primary mirror with a diameter of 150mm and a focal length of 750mm for enhanced astronomical observations.
  • Includes a 35mm elliptical secondary mirror, aluminum plated for durability and improved light reflection, perfect for DIY telescope enthusiasts.
Shipping and Returns