EJUANDIE
  • Order within 12 hours and 42 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Parabolic Main Mirror with 114mm Caliber and 450mm Focal Length for exceptional astronomical viewing.
  • Includes both Primary Mirror and 35mm Secondary Mirror options for customizable telescope assembly.