1pc 30W Dual Output Power Supply 5V 10V 12V 15V 24V D-30A 30B D-30C +5V -5V +10V -10V +12V -12V +15V -15V +24V -24V AC100-240V SMPS(15V1A -15V1A)
KLAWKKNI
  • Order within 3 hours and 29 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Power Supplies
  • Dual Output Power Supply 30W 5V 10V 12V 15V 24V D-30A 30B D-30C +5V -5V -5V +10V -10V +12V -12V +15V -15V +24V -24V AC 100-24V 40V, S MPS
Power Supplies
Input Voltage: 100-240VAC
Output voltage: 5V, 10V, 12V, 15V, 24V
Output current: 0~4A
Power: 30W
Frequency: 47-63Hz
Output power: 50
Type: Power Supply
<;40VA
Chemical highly concerning: None
is_customized : Yes
Output current: 0-4A
Shipping and Returns
KLAWKKNI.
1pc 30W Dual Output Power Supply 5V 10V 12V 15V 24V D-30A...