1pc 203mm Parabolic Newtonian Reflector Primary Mirror with 60mm Secondary Mirror - DIY Astronomical Telescope Accessory(D203F800 Parabolic Main Mirror)
DUOYING
  • Order within 16 hours and 15 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Parabolic devise: The D203F800 features a 203mm aperture and 800mm focal length, providing exceptional clarity and detail for your astronomical observations.
Shipping and Returns
DUOYING.
1pc 203mm Parabolic Newtonian Reflector Primary Mirror wi...