19V AC Adapter Replacement for Harman Kardon Onyx Studio 4 3 2 1 IV III II I Bluetooth Wireless Portable Speaker System HK ESX2567Q ONYX3 2GP468 NSA40ED-190200 AU38AA-00 19VDC 2A-3.42A Power
KIRCUIT
  • Order within 12 hours and 17 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • New Global 19V AC / DC Adapter Replacement for Model: Harman Kardon Onyx Studio 4 3 2 1 IV III II I Bluetooth Wireless Portable Speaker System harman/kardon HK ESX2567Q ONYX3 2GP468 NSA40ED-190200 AU38AA-00 19VDC 2A 19.0V 2.0A 3A - 3.42A Power Supply Cord Cable PS Battery Charger Mains PSU