19V 1.7A ADS-40FSG-19 19032GPCU-1 Adapter Charger 100V~240V 50/60HZ(US)
FNJTDVWS
  • Order within 16 hours and 28 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Power Adapters
Power Adapters
: AC 100V~240V 50/60HZ
Output: 19V 1.7A / 1700mA
Adapter power: 32W
Shipping and Returns
FNJTDVWS.
19V 1.7A ADS-40FSG-19 19032GPCU-1 Adapter Charger 100V~24...