180W 19.5V 9.23A AC Charger Charger Fit for MSI GS73VR GS63VR GS63 GS43VR GS65-Stealth-THIN-050 WS63VR WS63 w/GTX 1060 1070 Max-Q Quadro P4000 P3000 Gaming Laptop Compatible ADP-180MB K A17-180P4A
FHSJD
  • Order within 3 hours and 17 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input:100-240V 50-60Hz (for worldwide use),Brand:replacement for Delta,Output:19.5V9.23A,Power:180W,DC pin sizes:5.5X2.5mm,pls 100% make sure the output and DC pin sizes is suitable before you purchase.