170W Charger for Lenovo ideacentre 610S-02ISH 90FC Desktop 20V 8.5A ADL170NDC2A ADL170NDC3A 4X20E50574 Power Supply Adapter Cord
CEMADY
  • Order within 8 hours and 39 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Compatible with Lenovo ideacentre 610S-02ISH 90FC Desktop Genuine ADL170NDC2A ADL170NDC3A 4X20E50574 170W Charger
  • Input: AC 100-240V 50-60Hz Output: 20V 8.5A 170W (compatible with 20V 6.7A 135W)
  • Package Includes: 1 x 170W Slim Tip Charger, 1 x AC Power cord
  • Tip size: Slim Tip
  • 24 x 7 Email support,12 Months warranty.
Shipping and Returns