16V 4A 3 pin AC Adapter for SSA-60W-12 160150 Speaker Power Supply
EFZRZYJ
  • Order within 20 hours and 40 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Power Adapters
Power Adapters
Item Description
Condition: and compatible
Package: 1 pcs AC Adapter (Including power cord / no power cord)
Input: 100-240V 50 / 60Hz
Output: 16V 4A
DC Interface: 3 pin
Applicable models: For SSA-60W-12 160150 Speaker
Shipping and Returns
EFZRZYJ.
16V 4A 3 pin AC Adapter for SSA-60W-12 160150 Speaker Pow...