150W 12V 15V 24V 48V Rail Slim Power Supply HDR-150-12 HDR-150-15 HDR-150-24 HDR-150-48(HDR-150-48 48V)
FFDUNUNP
  • Order within 8 hours and 40 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Power Supply
Power Supply
150W 12V 15V 24V 48V Rail Slim Power Supply HDR-150-12 HDR-150-15 HDR-150-24 HDR-150-48
Shipping and Returns