15" Foam Speaker Repair Kit OD: 14.75", Roll OD: 13.625", Cone: 12.625", ID: 12" STD-FSK-15J (Pair)
SIMPLY SPEAKERS
  • Order within 12 hours and 33 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Fits:15 frame speakers with 12.625 (321 mm) cone diameter
Shipping and Returns
Simply Speakers.
15" Foam Speaker Repair Kit OD: 14.75", Roll OD: 13.625",...