15" Foam Speaker Repair Kit OD: 14.5", Roll OD: 13.875", Cone: 12", ID: 11.375" FSK-15JL-1 (Single)
SIMPLY SPEAKERS
  • Order within 23 hours and 5 minutes to get between May 22 - May 28
Description
Fits:15 frame speakers with 12 (305 mm) cone diameter
Shipping and Returns
Simply Speakers.
15" Foam Speaker Repair Kit OD: 14.5", Roll OD: 13.875", ...