1455T2202BK, Enclosures, Boxes, & Cases Alum w/Plastic Ends 8.66x6.3x2.1" Black
DIRECTNINE BASICS
  • Order within 19 hours and 47 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Product: Enclosures Type: PC Board Material: Aluminum Color: Black Cover Color: Black Length: 220 mm Width: 165 mm Height: 52 mm
Shipping and Returns