1455T1601BU Enclosures, Boxes, & Cases Metal End Panel/Blue 6.30 x 2.03 x 6.50
HAMMOND
  • Order within 18 hours and 17 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Length: 160 mm Width: 165 mm Height: 52 mm IP Rating: IP54