14.0" QHD 2560(RGB)*1440 for B140QAN07.H 130Hz LCD Screen Replacement EDP 40Pins Display Display Non-Touch
FLY
  • Order within 15 hours and 35 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 1.LCD Model: For B140QAN07.H 130Hz lcd screen or compatible, 14.0" QHD 2560(RGB)*1440 LCD EDP 40Pins Non-Touch;
Model:14.0" For B140QAN07.H 130Hz lcd screen Non-Touch *
Shipping and Returns
FLY.
14.0" QHD 2560(RGB)*1440 for B140QAN07.H 130Hz LCD Screen...