14.0" for LP140WFA-SPDA LP140WFA(SP)(DA) 60Hz Screen Replacement LCD 30Pins FHD 1920(RGB)*1080 Display Panel Non-Touch
DIRECTNINE BASICS
  • Order within 16 hours and 31 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 1.LCD Model:FOR LP140WFA-SPDA LP140WFA(SP)(DA) 60Hz lcd screen or compatible;* Check PC Refresh Rate: Right click on your desktop > Go to the Display settings > Click Advanced display settings > Display information - Refresh rate (Hz)
  • 2.Screen Resolution:FHD 1920(RGB)*1080; Screen Size:14.0" ;Warranty:5 month
Model:For LP140WFA-SPDA LP140WFA(SP)(DA) 60Hz lcd screen
Warranty:5 months
Size:14.0"
Backlight:LED LCD
LCD Connector:30Pins
Resolution:FHD 1920(RGB)*1080
* Package includes the LCD Non-Touch screen Only
Please keep your original parts. Professional installing skill required.
Shipping and Returns
DirectNine Basics.
14.0" for LP140WFA-SPDA LP140WFA(SP)(DA) 60Hz Screen Repl...