135W AC Charger Fit for Lenovo 4X20E50558 888015027 Thinkpad X1 Extreme P1 P15v T15p Gen 1 2 3 4 ideapad L340 3-15 ADL135NDC3A Laptop Adapter Charger Supply Power Cord
LKXBBO
  • Order within 22 hours and 43 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • Product parameters: Output: 20V~6.75A 135W; Input: 100V ~ 240V 2.5A 50 ~ 60Hz; Connector size:11 x 5mm USB Square Yellow Tip. (Please reconfirm the connector type before purchase.)