135W AC Charger Fit for Acer Nitro V15 V14 V16ANV15 ANV14 ANV16Nitro 5 AN515-52 AN515-43 AN517-51 N18C4 ADP-135K ADP-135KB T Laptop Adapter Power Supply Cord5,5 * 1,7mm
LKXBBO
  • Order within 4 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Product parametersOutput:19V*7.1A 135W. Input:100~240V with intelligent safety protection. Connector size:5.5mmx1.7mm (Not fit for 3.0mm*1.1mm and USB-C/Type C) Please check your model and buy it with confidence