135W AC Charger Adapter Replacement for Lenovo GX20Z4627 4X20Q88539 ThinkPad P1 Gen 3 20TH 20TJ P15v Gen 1 20TQ 20TR T15p Gen 1 20TM 20TN,G400 80A5 G410 80A7 G510 80A8 G710 80AH
IPWRPRO
  • Order within 3 hours and 17 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • [Product Specifications]Input: 100-240V 50/60Hz, Output:20V 6.75A 135W, Max Output Power:135W.,Color: Black, Connector size:Yellow Square,Power Plug Type: US Plug
Shipping and Returns