135W 100W USB C Slim Laptop Charger Compatible with Lenovo ThinkPad P16s P14S Z16 P16 P15S T14 E15 L14 AMD G1 T16 Series-T16 G1 G2 Gen 5 4 3 2 1 21BU ThinkBook 14P 14+ 13X G3 G4 4X21H27800 DL135YSDC3A
WZCXX
  • Order within 3 hours and 20 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 135W USB C Laptop Charger Compatible with Lenovo ThinkPad Z16 P16s P15s P14s E16 E15 E14 T16 T15 T14 T14s L16 L15 L14 L13 X13 X13s Z13 X12 11e P53s P52s P51s P43s X270 X280 X380 X390 X395 L380 L380 L390 L480 L490 L580 L590 T470s T470 T480 T480s T490 T490s T495 T495s T570 T580 T590 E480 E485 E490 E490s E495 E580 E585 E590 E595 A275 A285 A475 A485 ThinkBook 16 G7+ G4+ G7 G6 ASP ARA IAP QOY ARP IML IRL ABP ThinkBook 14 G4+ G6+ G7 G6 G5 G4 G3 G2 ARA IAP IMH IML ARP ABP IRL ABA ITL ACL ARE IIL ThinkBook 14p G2 G3 ACH ARH ThinkBook 15 G5 G4 G3 G2 IRL ABP IAP ABA ITL ACL ARE IML IIL
  • Fit for Lenovo ThinkBook 13x 14 14p 16 G2 G3 G4+ G6 G7 IAP IML ABP IRL ARA ARH ACH QOY
  • Package Includes: 1 X Power Adapter, 1 X Power cord
Output Max:20V 6.75A 135W (also compatible 100W 95W 65W 45W) Input:100~240V Connector Size: USB Type C
Shipping and Returns
WZCXX.
135W 100W USB C Slim Laptop Charger Compatible with Lenov...