135W 100W USB C Charger for Lenovo ThinkPad P14s P16s T16 Z16 Gen 1 2 3 4 5, ThinkBook 13x 14 14p 16 G2 G3 G4+ G6 G7 ACH IAP ARA ARH ABP ADL135YSDC3A AC Adapter Power Supply
DAPTLA
  • Order within 3 hours and 26 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input:100-240V Output: 20V 6.75A/6.5A/15V/12V/9V/5V 135W (Also Fit for 130W 100W 95W) Connector size: Usb Type C
  • 135W 20V 6.75A Compatible with Lenovo ThinkPad P16s G1 T16 G1 T16 G2 AMD Z16 G1 Laptop Charger
  • Compatible with Lenovo ThinkPad P14s L15 L14 Gen 1 2 3 4 5, ThinkBook G7 G6 G4+ 16 14p 13x 14 G3
  • Replacement Original Lenovo Laptop Computer Charger AC Power Adapter Supply Cord
  • What You Get 1 X AC Charger 1 X Power cord
135W 140W USB C AC Charger for Lenovo ThinkPad P14s P16s T16 L14 L15 Z16 Input:100-240V Output: 20V 6.75A
Shipping and Returns
DAPTLA.
135W 100W USB C Charger for Lenovo ThinkPad P14s P16s T16...