135W 100W USB C Charger Compatible with Lenovo ThinkPad P14s P16s P16 T16 Gen 1 2 3 4 ADL135YSDC3A ThinkPadYoga IdeaPad Type -C Laptop or Phone AC Adapter Power
PYNDUR
  • Order within 12 hours and 4 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Connector size: Usb Type C
  • 20V 6.75A 135W Max Maximum power intelligent compatible with devices below 130W, laptops, mobile phones, handheld mobile games USB TYPE-C devices charger
  • Input:100-240V Output: 20V 6.75A/6.5A/15V/12V/9V/5V 135W (Also Fit for 130W 100W 95W)
  • What You Get 1 X 135W AC Charger 1 X Power cord
Shipping and Returns
PynDur.
135W 100W USB C Charger Compatible with Lenovo ThinkPad P...