1354790000,Industrial Surge Protectors VSSC6TRSL24VAC/DC0.5A
DIRECTNINE BASICS
  • Order within 19 hours and 47 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Length: 81 mm Width: 6.2 mm Height: 88.5 mm
Product Category: Industrial Surge Protectors Type: Binary Signals Mounting Style: DIN Rail Termination Style: Screw Voltage Rating: 24 VAC, 34 VDC Current Rating: 500 mA Minimum Operating Temperature: - 40 C Maximum Operating Temperature: + 70 C