130W USB-C Laptop Charger Compatible with Dell Laptop Charger,AC Adapter Power Cord for Dell XPS 15 2-in-1 9575 XPS 17 Precision 5530 2-in-1 5550 5750 3560 DA130PM170, HA130PM170, 0K00F5,K00F5
NELEBUTO
  • Order within 3 hours and 19 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input Voltage: 100 ~ 240V Input Frequency:50 ~ 60Hz,Output Voltage: 20V/5V-6.5A/1A.Connector SizeUSB-C/Type C port,Watt:130 Watt( Compatible with Dell 90W 65W USB C ChargerDell XPS 15 Charger
  • 130W USB C Charger Compatible with XPS 15 9575 2-in-1 9500 9575 9510 9520 9530 2-in1,XPS 17 9700 9710 9720,Dell Precision 5530 2in1,Precision 3470 3541 3551 3560 3561 3570 3571 5470 5530 5550 5560 5570 5750 5760 5770,Latitude 5430 5330 5530 7330 7530 7430 9430 9330 9510 9410 7410 7310 7210 5520 5511 5510 5420 5411 5410 5400 5320 5310 3500 3400 and more 130w dell laptop models with USB C charging port
  • 130W AC Adapter Compatible with Dell P/N T4V18 M0H25 M0H25 0TDK33 0Y2XGV 0K00F5 K00F5 7MP1P 450-AHOM DA130PM170 HA130PM170
  • 130W Type C Charger Replacement for Dell XPS 15 9575 2-in-1 4K Touch-Screen Laptop Model: XPS9575-7354BLK-PUS
Shipping and Returns
NELEBUTO.
130W USB-C Laptop Charger Compatible with Dell Laptop Cha...