130W Charger for Dell XPS 15 9560 9570 7590 9550 Precision 5530 5520 & OptiPlex 3050 7050 7060 Micro - 19.5V 6.67A AC Adapter Power Supply - [4.5mm Small Tip] - DA130PM130 HA130PM130
VUOHOEG
  • Order within 3 hours and 26 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Check Connector: 4.5mm Small Tip CRITICAL NOTE: This charger has a 4.5mm x 3.0mm Small Tip. It is NOT compatible with older Dell laptops using the large 7.4mm tip or newer USB-C models. Please verify your device's charging port looks like a small circle (see image 2) before purchasing to avoid returns.