130W 19.5V 6.7A AC Adapter Compatible for Lenovo M58 M90 FSP130-RAB 54Y8810 54Y8827
WEIWIN
  • Order within 3 hours and 37 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • New laptop adapter with US power cord for free,100% compatible