130W 19.5V 6.7A 7.4mm Tip AC Adapter Laptop Charger Compatible with Dell Inspiron 15 7559 N7110 N5110 Precision M20 M60 M70 M90,Dell XPS 15 L502X 17 L702X,PA-4E DA130PE1-00 JU012 Power Supply Cord
QIOUZW
  • Order within 8 hours and 16 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Compatible with Dell 130w laptop charger, DC-Output: 19.5V-6.7A-130W Input: 100-240V-50/60HZ.DC Connecter size: Internal Diameter:5.0mm, External Diameter: 7.4mm; (Be Carefully!!!Check Connector Picture!Please Check!!!).
  • Compatible with Dell P/N:330-1829, 330-1830, X408G, D232H, 0X408G, 0D232H, WRHKW, PA-4E
Shipping and Returns
QIOUZW.
130W 19.5V 6.7A 7.4mm Tip AC Adapter Laptop Charger Compa...