130A 160A Rectifier Photovoltaic DC Solar Anti-Reverse Charging/Current Anti-Backflow Freewheeling Diode Module(MDK130A-16)
EFQSTKX
  • Order within 9 hours and 41 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Switches
  • 130A 160A Rectifier Photovoltaic DC Solar Anti-reverse Charging/Current Anti-Backflow Freewheeling Diode Module
Switches
==========
Hign-concerned Chemical : None
Power : DC
Theory : Solid State Relay
is_customized : Yes
Contact Load : High Power
Model Number : MDK
Voltage : 240V
Origin : Mainland
Certification :
Use : Protective
Protect Feature : Sealed
Shipping and Returns
EFQSTKX.
130A 160A Rectifier Photovoltaic DC Solar Anti-Reverse Ch...