12VAC 5A 60VA AC/AC Adapter Replacement for TDC Power Model DA-60-12 DA-60-12W DA-6012 DA-6012W DA6012 DA6012W DA60-12 DA60-12W 12V 5000mA GlobTek Inc DA-60-12 TA1E5000L09-T (w/Barrel Tip)
KIRCUIT
  • Order within 7 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 100% Brand New, High Quality AC/DC Power Charger (non-OEM)
  • Input: 100V-240V AC; great for replacemnt or travel back up
  • Build in Dynamic IC, Charger IC & Power fuse for rapid charging and over charge protection.
Shipping and Returns
Kircuit.
12VAC 5A 60VA AC/AC Adapter Replacement for TDC Power Mod...