12V AC/DC Adapter Replacement for Aruba 110 200 210 220 Series AP-225 APIN0225 IAP-225 AP-105 AP-103 AP-104 AP-134 AP-135 AP-210 AP-115 Access Point AP-AC-UN DP/N 093KF2 3A-186DB12 12VDC 2.5A
KIRCUIT
  • Order within 8 hours and 34 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 100% Brand New, High Quality AC Wall Power Charger (non-OEM)
  • Input: 100V-240V AC; great for replacemnt or travel back up
  • Build in Dynamic IC, Charger IC & Power fuse for rapid charging and over charge protection.
  • Tested Units. In Great Working Condition.
Shipping and Returns
Kircuit.
12V AC/DC Adapter Replacement for Aruba 110 200 210 220 S...