12V AC/DC Adapter Compatible with D-Link DSL-2740B ADSL2+ DIR-816L DIR-816L B1 DIR-815 DIR-815B1 BIR815LNA.B1 DIR-842 DIR-822 DIR-822-US Wireless Router AMS34-1202000F 12VDC 2A Power Supply
KIRCUIT
  • Order within 14 hours and 17 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 100% Brand New, High Quality AC/DC Power Charger
  • Input: 100V-240V AC; great for replacemnt or travel back up
  • Build in Dynamic IC, Charger IC & Power fuse for rapid charging and over charge protection.
Shipping and Returns