12V 3A 36W Charger Adapter for Medion Akoya E4271 E4254 E4253 E4272 E10201 Gateway GWTC116-1 GWTC116-2 Medion ADP-36CH B SAW30-120-2000G
IPWRPRO
  • Order within 2 hours and 13 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • [Product Specifications]Input: 100-240V 50/60Hz, Output:12V 3A 36W,compatible with 12V 2A 24W charger( This 12v charger not compatible with Gateway 19V. ). Power Plug Type: US Plug.
  • 12V 3A 36W Charger Adapter for Medion Akoya E4271 E4254 E4253 E4272 E10201