12v 3.33A Ac Dc Adatper for Samsung 11.6" ChromeBook Xe303c12,XE303C12-A01,Samsung 2 3 Xe500c12 Xe500c13 Xe303c12 Xe503c12 Xe503c32 Xe501c13 503c 303c Power Supply Charger
NMSHDES
  • Order within 4 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Input: 100-240V~1A Output: 12V, 3.33A Rated Power: 40W Connecter Size: 2.5*0.7mm(Please confirm the specifications and plug size before purchasing!If you can't make sure, pleas feel free to contact us) Compatible Part Numbers A12-040N1A BA44-00286A AD-4012NHF A12040N1A AA-PA3N40W AA-PA3N40W/US PA-1250-98 AA-PA3N40W/US AD-2612AUS BA44-00322A Compatible Devices Samsung Chromebook XE303C12 XE303C12-A01 XE303C12-A01US XE303C12-H01US XE303C12-H01 Samsung Chromebook 2 XE500C12 XE500C12-K01US XE500C12-K02US, XE503C12 XE503C12-K01US XE503C12-K02US, XE503C32 XE503C32-K01US 503C Samsung Chromebook 3 XE500C13, XE500C13-K01US XE500C13-K02US XE500C13-K03US XE500C13-K04US XE500C13-K05US XE500C13-S01US XE500C13-S02US XE500C13-S03U 500C Samsung Ativ Tab GT-P8510, GT-P8510MSVXAR Tablet Samsung Ativ Book 9 NP930X2K, NP930X2K-K01US, NP930X2K-K02US Samsung ATIV Smart PC Tab 3 Models: 300T, XE300TZC, XE300TZC-K01US; Tab 5, 500T, XE500T1C, XE500T1C, XE500T1CBM, XE500T1C-A01US, XE500T1C-A01USR, XE500T1C-A02US, XE500T1C-A03US, XE500T1C-A03USR, XE500T1C-A04US, XE500T1C-A05US, XE500T1C-HA1US, XE500T1C-HA2US, XE500T1C-K01US, XE500T1C-K02US, XE500T1CBM/US; Tab 7 Pro XE700T1C, XE700T1C-A01US, XE700T1C-A02US, XE700T1C-A02USR, XE700T1C-A03US, XE700T1C-A04US, XE700T1C-HA1US, XE700T1C-K01US
Shipping and Returns
NMSHDES.
12v 3.33A Ac Dc Adatper for Samsung 11.6" ChromeBook Xe30...