12V 2.5A 30W AC/DC Adapter for FSP FSP030-DGAA1 LCD Monitor Arbor M1012 10.1" Terminal CUI Stack DTS120250/AC1-P5 Numark VM03 MKII Video Display 12VDC Power Supply Cord Cable Wall Charger
SASCHEDROSS
  • Order within 8 hours and 20 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • New 12V AC / DC Adapter Replacement For FSP Group INC. FSP030-DGAA1 LCD Monitor Arbor M1012 10.1" Terminal CUI Stack DTS120250/AC1-P5 Numark VM03 MKII Video Display Monitor DC12V 2500mA 12VDC 2.5A 30W 12.0V Switching Mode Power Supply Cord Cable Battery Charger Mains PSU (with OD: 5.5mm x ID: 2.5mm Barrel Round Plug Tip. NOT 4-Pin Connector)
  • Fits Numark VM03 MKII Video Display Monitor
Shipping and Returns