12V 2.2A 25W AC Adapter Charger BA44-00322A PA-1250-98 for Samsung ChromeBook XE500C12 XE500C12-K01US XE500C13-K03US XE501C13-K02US Notebook
FHSJD
  • Order within 7 hours and 56 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input:100-240V 50-60Hz (for worldwide use),Brand: replacement for Samsung,Output:12V2.2A ,Power:26.4W,DC pin sizes:3.0X1.0mm, pls 100% make sure the output and DC pin sizes is suitable before you purchase.
  • Package include:1x New Ac adapter & 1x New US power cord.
Shipping and Returns