12V 2.0A AC/AC Adapter Replacement for Cable Source Model U120200A43 Fits Fiber Optic Xmas Tree Class 2 Transformer 12VAC 2000mA 24W Power Supply Cord Cable PS Charger PSU (NOT fit 3A)
LKPOWER
  • Order within 15 hours and 30 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Brand New, High Quality Replacement AC Wall Power Charger Adapter
  • Input: AC 110V 50Hz.
  • Over Voltage Protection, Over Heat Protection
  • Tested Units. In Great Working Condition.
Shipping and Returns
LKPower.
12V 2.0A AC/AC Adapter Replacement for Cable Source Model...