12V 1A AC/DC Adapter for DVE DSA-12PFA-09 FUS 120100 Switching Power Supply Cord Wall Charger Mains PSU with OD: 5.5mm Barrel Round Plug Tip
CHZTYANG
  • Order within 12 hours and 14 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 100% Brand New, AC to DC High Quality Power Charger Adapter (Non-OEM)
  • Input Voltage: AC 100V--240V
  • Input Frequency: 50-60Hz
  • Please ensure your device's brand and model match our title before bidding.
Shipping and Returns
CHZTYANG.
12V 1A AC/DC Adapter for DVE DSA-12PFA-09 FUS 120100 Swit...