12V 1A AC to AC Adapter Compatible with Model AD-1201000AU-1 P/N: GJE-AC41-322 12VAC 1000mA Plug in Class 2 Transformer Power Supply Cord (Input: 110VAC)
LKPOWER
  • Order within 8 hours and 53 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Brand New, High Quality Replacement AC Wall Power Charger Adapter
  • Input: AC 110V 50Hz.
  • Over Voltage Protection, Over Heat Protection
  • Tested Units. In Great Working Condition.
Shipping and Returns
LKPower.
12V 1A AC to AC Adapter Compatible with Model AD-1201000A...