12V 1A AC DC Adapter Charger Power Supply for Netgear DSA-12R-12 AUS 120120 PSU
CHZTYANG
  • Order within 12 hours and 40 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 100% Brand New, AC to DC High Quality Power Charger Adapter (Non-OEM)
  • Input Voltage: AC 100V--240V
  • Input Frequency: 50-60Hz
  • Please ensure your device's brand and model match our title before bidding.
Shipping and Returns
CHZTYANG.
12V 1A AC DC Adapter Charger Power Supply for Netgear DSA...