12V 1A AC Adapter Replacement for AD-1200600AC GJE-AC41-686 Fiber Optic Snowman Transformer
SASCHEDROSS
  • Order within 14 hours and 26 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input voltage: AC 110Volt 60Hz US Only
  • OEM equivalent part, 100% Compatible, Brand New.
  • Over-current Over-Voltage & Over-heat protectio
  • FCC, CE, RoHS Certification
  • AC12V 1000mA 12VAC 1.0A, Power Supply Cord Charger
Shipping and Returns
saschedross.
12V 1A AC Adapter Replacement for AD-1200600AC GJE-AC41-6...