12V 1A AC Adapter Charger for Cisco I.T.E. MU12-G120100-A1 Power Supply Mains
CHZTYANG
  • Order within 19 hours and 24 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 100% Brand New, AC to DC High Quality Power Charger Adapter (Non-OEM)
  • Input Voltage: AC 100V--240V
  • Input Frequency: 50-60Hz
  • Please ensure your device's brand and model match our title before bidding.
Shipping and Returns
CHZTYANG.
12V 1A AC Adapter Charger for Cisco I.T.E. MU12-G120100-A...