12V 1.5A Power Adapter Charger Power Supply 100V - 240V AC100-240V 50 / 60HZ(EU)
FNJTDVWS
  • Order within 7 hours and 36 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Power Adapters
Power Adapters
100V - 240V
Input voltage: AC100-240V 50/60HZ
Output voltage: DC12V
Output current: 1.5A/1500mA
Origin: Mainland China
Shipping and Returns
FNJTDVWS.
12V 1.5A Power Adapter Charger Power Supply 100V - 240V A...