12V 1.5A AC-DC Adapter Charger Compatible with Amigo AMS3-1201250FU Power Supply Cord
SLLEA
  • Order within 16 hours and 24 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input: 100 - 240 VAC 50/60Hz Worldwide Voltage Use Mains PSU ;
  • Compact& Portable: Designed for portability, Lightweight and easy to take anywhere.
Shipping and Returns
SLLEA.
12V 1.5A AC-DC Adapter Charger Compatible with Amigo AMS3...