12V 150W LRS-150-12 DC Switching Power Supply 1Pcs
ESMMKDOU
  • Order within 23 hours and 55 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Isolation Transformers
  • Input Voltage : 100~132VAC/185~264VAC 260~370VDC(switch on220VAC)
  • Output Current : 12.5A
  • Output Voltage : 12 V
Isolation Transformers
Model Number : LRS-150-12
Output Frequency : 50~60Hz
Output Type : Single
Type : AC-DC, Consant Current
Product Name : 12V 150W LRS-150-12 DC Switching Power Supply
Size : 159*97*30mm(L*W*H)
Working Temp : -10~+60
Keyword : 150w power supply
Shipping and Returns
ESMMKDOU.