12V 150mA Mains AC-DC Adapter Switching Power Supply for Model S006MB1200015
CHZTYANG
  • Order within 21 hours and 25 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 100% Brand New, AC to DC High Quality Power Charger Adapter (Non-OEM)
  • Input Voltage: AC 100V--240V
  • Input Frequency: 50-60Hz
  • Please ensure your device's brand and model match our title before bidding.
Shipping and Returns
CHZTYANG.
12V 150mA Mains AC-DC Adapter Switching Power Supply for ...