12V 10 Amp Power Supply Converter Adapter Plug Compatible with GMG Green Mountain Grills Davy Crockett Power Converter Adapter Style P-1001 GMG-ADP10A GMGADP10A
WEIYUE
  • Order within 8 hours and 35 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input: AC 100-240V 50-60Hz (for worldwide use); Output: DC 12V 10A 120W
  • 12V gmg power cord warranty includes a 30 day return policy, a 12 month exchange policy, and 24-hour customer service
Shipping and Returns
WeiYue.
12V 10 Amp Power Supply Converter Adapter Plug Compatible...