12.5A 24V 300W Power Supply SPV-300-24 Adjustable Voltage 1Pcs
UJCTARKE
  • Order within 23 hours and 35 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Isolation Transformers
  • Input Voltage : 88~264VAC 124~370VDC
  • Output Current : 12.5A
  • Output Voltage : 24V
Shipping and Returns
UJCTARKE.
12.5A 24V 300W Power Supply SPV-300-24 Adjustable Voltage...