12.3 inch Android Touch Screen for BMW X5 X6 CIC E70 E71 (2011-2013) /CCC (2007-2010) Wireless CarPlay Android Auto Upgrade Factory Car Radio Retain Original Amplifier Stereo Head Unit (12.3L-X5CIC)
AINAVI
  • Order within 4 hours and 2 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Exclusively designed for BMW X5 E70 X6 E71 2011-2013 CIC system with 4Pin LVDS only. Before purchasing, please check your car has the BMW original CIC system. Not CCC system with 10Pin LVDS. Not NBT system with 6Pin LVDS.
Shipping and Returns
AINAVI.
12.3 inch Android Touch Screen for BMW X5 X6 CIC E70 E71 ...